- DELL

Цена
€15 97 / 31 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона/клавиша | Forward Mute Play/Pause Потенциометър за звук Backward |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Характеристики на клавиатурата | Chiclet Keyboard |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.503 кг |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.20кг |
Клавиатура Dell KB216 Multimedia, US International (QWERTY), Черна
Работете удобно и надеждно с клавиатурата Dell KB216 Multimedia. Тази кабелна клавиатура е устойчива на разливи и разполага с мултимедийни клавиши за бърз достъп до звук, плейър и други. Пълноразмерният ѝ дизайн с цифров блок улеснява въвеждането на данни.
Ключови Предимства
- Устойчивост на разливи — Предпазва от случайни разливи, осигурявайки дълготрайна издръжливост.
- Мултимедийни клавиши — Управлявайте музика, видео и сила на звука с едно докосване.
- Пълноразмерна подредба — Включва цифров блок за ефективно въвеждане и навигация.
- USB Plug-and-Play — Лесна инсталация без нужда от софтуер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
Какво има в кутията
- Клавиатура Dell KB216 Multimedia
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





